úterý 5. března 2013

Tradiční pracovní úterý...

Dneska je to hlavně o pohodlí - celý den trávím ve škole a navečer mě čeká bleskurychlý přesun z jednoho semináře na druhý přes půlku města, takže na nějaké podpatky jsem dneska opravdu neměla náladu. Navíc jsem si včera večer asi hodinu zkoušela všechny své sukně a naprosto zdrcená zjistila, že dokud si nepořídím nové boty, tak to prostě ono nebude. Takže dneska zase v kalhotách.
S tím sakem možná trošku kočkopes, ale absolutně jsem neodolala tomu nádhernýmu počasí venku a během obědové pauzy vytáhla Elišku do "budoucího parčíku" (zatím je to opravdu jenom hrubý nástřel) našeho rekonstruovaného a rekonstruujícího se kampusu.


I ty pusté baráčky za mnou patří univerzitě. Zatím ale není jasné, co s nimi zamýšlí. No, dávám jim ještě tak dvě zimy a pak budou jedině na zbourání.
Myslím si, že už jenom díky tomu úžasnýmu výhledu (samozřejmě ve dnech, kdy se rozplyne ústecký smog) na Větruši má tenhle kampus výbornej potenciál. A v druhé řadě oken z těch pěti v zadním traktu sídlí má kancelář :)


A od příštího týdne už jenom šatově a sukňově, i kdyby ještě trakaře padaly!

hadříky: kalhoty - Esprit, halenka a naušnice - Pimkie, sako - H&M, kabelka - New Yorker, přívěsek - Tally Weijl, boty - Deichmann

Žádné komentáře:

Okomentovat