úterý 27. srpna 2013

Já & legíny

Legíny - pro jednoho základ šatníku, pro někoho domácí oblečení, pro dalšího pekelná hrůza hrůz...

Já je dříve brala jen jako to oblečení na doma, maximálně jako nutný spodek k tunikám.

cca jaro 2010

Na ulicích jsem byla vždycky vysazená na nesoudné holky, kterým z nohou vytvořily dva nevzhledné sloupy, v horším případě jim obepínaly kráterovitá stehna a dávaly na odiv spodní prádlo. Tudíž jsem se vždy držela zásady, že obnažené legíny ve větší velikosti než je 36 prostě na veřejnost nepatří.

http://www.modnipeklo.cz/2011/10/elegantni-peklo/

http://www.modnipeklo.cz/2011/08/slecno-kouka-vam-prdel/

Tohle léto jsem ale zničehonic svůj názor přehodnotila. K elasťákům, které jindy nosím zásadně na sport, jsem si pořídila dlouhé pestré tílko a začala v nich vyrážet na výlety, což jste mohli vidět tady.

Poté jsem podlehla trendu vzorovaných legín, u kterých jsem váhala ale opravdu dlouho, jestli je to pro mojí postavu dobrý nápad a jestli je vůbec mám s čím kombinovat. Koupila jsem je v Tally Weijl a jak mi "sluší" můžete posoudit zde.

A naposledy jsem vzala na milost i legíny dlouhé, které mám v černé a šedé a dosud jsem je nosila jenom k této košilovité tunice:
září 2010

Už se ani nebojím kombinace legín s ne zrovna dlouhým tričkem. Pořád ctím zásadu, že mi nesmí prosvítat ani kalhotky, ani celulitida, ale už se opravdu snažím si v nich nepřipadat jako nahá.

Došlo mi, že můj velký zadek v nich rozhodně nemůže působit větším dojmem než v jakýchkoliv jiných kalhotách, které kolikrát mají na zadku ještě nakládané kapsy...
Do práce v nich zřejmě jen tak nevyrazím, ale na běžné nošení - nákupy, výlety, procházky se psem atd.? Proč ne!

Co myslíte?
Řeším kraviny nebo máte k leginám taky podobný zvláštní vztah? :)

4 komentáře:

 1. No já nevím, pro mě je to pořád něco jako spodní prádlo :-D Měla jsem je na sobě naposled ve školce, pak byly dlouhou dobu považovaný za zašlej trend a posledních pár let je vidím snad na úplně každý holce, ať je vedro, ať je zime (a některý fakt nemaj soudnost). Ale pokud se v tom, holky, cejtíte pohodlně, tak si přece noste, co chcete, ne? :-D
  zazvorek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O pohodlnosti není sporu,spíš v nich mám takovej ten pocit, že mi každou chvíli musí nějakej kolemjdoucí říct - "slečno, vy v tom máte ale řiť!"
   :)

   Vymazat
 2. ja moc leginy nemusim a skor ked uz tak urcite by mala tunika alebo kosela presahovat zadok.

  Inak posledne dni WELEDA giveaway tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/08/weleda-peeling-super-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já k nim taky stále dávám přednost delším svrškům, člověk má jinak pocit takovýho nahýho zadku :)

   Vymazat