pátek 4. října 2013

Filmové zákoutí

Dnešní příspěvek je jen krátkým reportíkem o pokračování zvelebování mého pokoje.

Postupně shromažďuji velké i malé obrázky - zážitky s přáteli, krajinky z výletů i různé obrázky postahované z internetu, které mě prostě jen zaujaly.
Z celého "sběru" vznikly tři větší skupiny, které budou zarámované v jednoduchých klipartových rámečcích zdobit mou stěnu. I když, kdo ví - je možné, že narazím na něco nového a tematika se rozšíří.

Nicméně dnes Vám chci ukázat obrázky, které mě nadchly nejvíce. Většina z Vás již o mě ví, že mám hodně ráda vintage, retro a všechny možné historické doby. Takže Vám chci představit dvě kočky, které hvězdně zářily v polovině 20. století a všichni je velmi dobře znáte.
Líbilo se mi, že se nejedná o fotografie, které jsou tak profláklé jako třeba Audry s doutníkem z Breakfast at Tiffany´s a které na Vás číhají na plakátech v každém obchodě s dárkovými předměty. Doufám, že se mi postupně podaří vypátrat nějaké další.


 V tuto chvíli mám však jednu noční můru - že až zatlouknu do zdi první hřebíček, tak se mi zřítí omítka z celé stěny. Bušení do panelu se v našem bytě zdá být hodně nevyzpytatelnou záležitostí, o čemž již vypovídá několik zlomených vrtáků i zohýbaných hřebíků. Každá stěna tu má svojí hlavu. No, bojím se bojim a pro jistotu to nechám až na nějaký volný víkend :)

Žádné komentáře:

Okomentovat