sobota 9. listopadu 2013

Pampeliška

Něco krásného mi vyrostlo v pokojíčku :)lampa: Maskros - Ikea

9 komentářů:

 1. Hehe, tu máme v ložnici taky. Jako lustr od stropu - tu větší variantu. Tahle lampa je zřejmě nějaká novinka.
  Máme na můj vkus totiž příliš velké místnosti a bylo potřeba je něčím vyplnit. Pampeliška ten úkol splnila dobře. Dál bojuju také s prostorem na zdi za postelí. A rovněž mám v plánu tam pověsit obraz z vlastní tvorby s tímto motivem: http://files.tattooir.cz/system_preview_detail_200055975-9b6f09c68f-public/Pampeli%C5%A1ka.JPG (nemůžu teď najít přímo ten obrázek). Jeho realizaci plánuju už rok a ještě ani nemám plátno... :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten lustr od stropu se mi taky hrozně líbil, tak to je úžasný, že ho máte! Vysoký stropy jsou na jednu stranu fajn, když tam není zima a máte to jak vyplnit - třeba velkým lustrem. Pamatuju si v jednom panelákovém bytě jsme měli v pokoji (spíš pidi pokojíčku) takovou tu papírovou kouli jako lustr a pokaždý, když jsem si svlíkala, tak jsem do ní majzla, že párkrát až spadla.
   Ten motiv rozfoukané pampelišky mám ráda, tak doufám, že se do něj v dohledné době pustíš a pochlubíš výsledkem :)
   Teď mám rozkreslený další obraz, tentokrát na kulatém plátně s biedermeierovským motivem - dívkou sedící zamyšleně u klavíru, tak doufám, že tentokrát ho dodělám rychleji než za rok.

   Vymazat
  2. Držím palce s dalšími realizacemi. Rok práce je ještě slušná doba. Pořád lepší než můj rok pouhého chystání se :D Jestli se někdy doberu konce, stejně se zatím nemám kde chlubit :) Založit si blog se chystám už 4 roky :D Měla jsem kdysi stránky, ale pak jsem je zrušila z nedostatku času.. Nic nového jsem nezaložila a vyhýbám se i FB a podobným modernitám. Tak se jen tak brouzdám po cizích pěkných blozích :)
   Vysoké stropy tu jsou, teplo moc ne. Bydlíme v přízemí dvougeneračního hodmku a je to tu jak v jeskyni - přirozeně vlhko a zima, ale vytopit se to dá. Jen doufám, že když už teď taky vydělávám, tak při placení účtu za plyn snad letos nepadnu do mdlob. :D

   Vymazat
  3. On ten rok práce vypadal tak, že jsem zhruba tři dny črtala nástřel a pak plátno odložila do kouta, kde leželo ten rok, jen s občasným záchvatem, kdy jsem si ho vyndala, čtvrt hodiny ho zkoumala a pak ho zase zandala zpátky :)
   No, na plyn pozor, jednou se nám podařilo doplácet 12 tisíc a nebylo to nic příjemného...

   Vymazat
  4. Jasně, chápu že to nebyl rok soustnavné práce.. :)
   My jsme loni po první zimě v novém bytě dopláceli 6 tisíc, ale i tak to bylo dost. Asi se letos radši nacpu cukrovím a zahřeju se tukovýma zásobama :D

   Vymazat
 2. Jdu to tu zaspamovat off-topicem: když jsem viděla toto http://sweetladylollipop.blogspot.sk/2013/11/ruzove-iluzie.html, hned jsem si řekla, jestli by Ti nebylo líto, žes to modré sako nechala v sekáči ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda! Že já hloupá jsem ho tam nechala! :) :) Vypadá to skvěle!

   Vymazat
 3. Tak tahle lampa vypadá naprosto božsky. :) Moc pěkná. :)

  OdpovědětVymazat