neděle 16. února 2014

Lahůdky posledních dní

Větší i menší radosti, které mi v posledních týdnech vylepšily nejeden okamžik.

Nejsladší čokoládový střevíček! Dárek od rodinky k posledním státnicím z českého jazyka, které mám konečně úspěšně za sebou! (Ještě diplomka a sboheeeeem pajďáku!)


Nový foun (i když to byla spíše nutnost než potěšení), který jsem okamžitě oblékla do žlutého hávu a pořídila příkladnou záchodovou dokumentaci :) :) A to také znamená, že i já už mám konečně instagram, takže kdo by rád sledoval mé malé obrázky, tak mě najdete pod přezdívkou Eponine z Ascherlandu :) (eponinezascherlandu)


Nové náušnice z Asosu...

(náhrdelník je taky Asos)

Skvělé štětcové fusekle z Asosu! Asi se ze mě stal ponožkový sběratel - mám i s jezevčíkama, s kamínkama, hebké zářivě žluté, s barevnýma puntíkama, srdíčkama, s pandím obličejem, zubatou patou... jéééj!


Mám taky hroznou radost, že iniciativa na podporu Činoheráku neustává, pořád běží v plném proudu a já nosím tuhle pásku, potkávám stejně označkované jedince, všichni na sebe spiklenecky mrkáme a zastavují mě cizí lidé a ptají se, kde se dá sehnat. (Bohužel se mi ji ale včera podařilo ztratit někde ve víru pražského nočního života, takže i já musím začít shánět novou)


No a ještě proběhla skvělá akce jménem PechaKucha, o které nebude chybět delší povídání, až na to budu mít chvilku času :)


A co Vaše radosti? :)

2 komentáře:

 1. Baví mě ty ponožky, jsou dokonalý, škoda, že ponožky skoro nenosím...:-D
  A činoherácký pásky teď taky vidím skoro všude, je to báječný a mám z toho radost, ale nemůžu si pomoct, vypadá to jak páska lidovejch milicí...:-D
  zazvorek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo :) Jedna kamarádka mi řekla, že vypadam jako připravená do transportu, a druhá, že si na první pohled myslela, že se chystám na nějaký tematický večírek převlečená za nácka :)

   Vymazat