neděle 23. března 2014

Random radostí a slastí

Po delší době pohromadě všehochuť obrázků z mého života... některé se objevily třeba na instagramu, jiné jsem si střádala.

První pořádné sluníčko jsem si užila v Praze:


...kde jsme s Romčou vyrazily na oběd do vegetariánské restaurace Govinda


a daly si pivo na Náplavce, kde už to slušně žilo.Mandarinkové sako ze sekáče a novou košili z Choies miluju a nosím hodně často, neskutečně zlepšuje náladu!

Rozseknuté punčocháče, které jsem měla ten den poprvé (a naposledy - fňuk!) sice nepatří ani mezi radosti, ani slasti, ale musíme hledat pozitiva - až si vyrazím koupit další pár do sbírky, tak se nemusím cítit provinile, protože přeci nahrazuji ty zničené! :)


A nejkrásnější známky jara cestou z práce domů...


A něco z mého stolu (teda spíš z pelechu):
Lívanečky postošedesáté, ale prostě patří k víkendové pohodě!


Nové lodičky z Deichmanna mě na jaro naladily taky naprosto úžasně. A musím uznat, že jsou pěkně pohodlné a že mi tahle výška podpatku naprosto vyhovuje!


 Višňové pivo z pivovaru Kocour ve Varnsdorfu, mňam!

Žluté tulipánky jsou pro mě symbolem jara nejjarovatějším.
Koupila jsem je dneska sama sobě při nákupu v Tescu. Samozřejmě by bylo krásnější dostat je za jiných okolností od nějakého muže, ale chytré děvče si poradí samo a hlavně moc dobře ví, že samo sebe prostě musí starostlivě opečovávat a odměňovat, protože vztah, který má samo se sebou, je narozdíl od těch pozemských navždy!Doufám, že se máte jarně, krásně a tak dále. Jestli opravdu přijde ještě sníh, jak se vyhrožuje, tak budu tento post používat ma zahřátí!

5 komentářů:

 1. Tulipány a narcisky! Uměle si tím vždycky navozuju jarní náladu, i když venku zrovna třeba prší...a pokud tě to uklidní, taky si je většinou kupuju sama ;-)
  Tvý mandarínový sáčko je báječný, taky bych zas potřebovala v sekáči ulovit něco takhle parádního :-)
  Jak ti chutnalo u Govindy? Pokud si to s něčím nepletu, myslím, že vždycky vaří na Colours of Ostrava a to mi chutná, i když jsou to polní podmínky...
  A když tam máš Kocoura, bylas taky v Krásné Lípě? Jak bylo?
  zazvorek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Govindě mi chutnalo mov, máloco se špenátem mi nemůže nechutnat :D Romča to nazývala přímo kršňáckou restaurací, což úplně nemusim, ale lidi tam byli hrozně příjemný (chlapík, co vydával jídla, měl modře pomalovanej nos) a na můj oranžový outfit nadšeně reagovali :)
   V Krásné Lípě jsem byla a výlet to byl zdařilý... report bude za chviličku ;)

   Vymazat
 2. :-D Tak pravda, že jít do krišňácký restaurace v oranžovým oblečku znamená minimálně jistotu, že ti nenaplivou do jídla :-D
  zazvorek

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, mohla by si sem alebo na blog dat svoj e.mail?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jasněc- e-mail doplněn vpravo pod profilem a pro jistotu: uci.velkova@gmail.com.
   Popravdě mě vůbec nenapadlo, že tu vůbec není! Myslela jsem, že se dá najít po rozkliknutí googlu+ či jiných odkazů a ono ne! Takže moc díky za upozornění! :)

   Vymazat