úterý 6. května 2014

Kypr - konference

Dnes konečně taky trochu "business" fotky, protože jak jsem se již zmínila, byla to pracovní cesta. S kolegyní jsme se tam zúčastnily konference "Eracon", což je tradiční akce pro koordinátory programu Erasmus na vysílání studentů na zahraniční pobyty. A jak jsme se domnívaly, že tam budeme jediné Češky, tak tam kromě nás  byla ještě koordinátorka z Masaryčky, dvě holčiny ze zlínské Baťovky a z našich nejbližších sousedů ještě koordinátorky z Trnavy.

U palmiček před hotelem...Moji kolegyni Lenku už znáte :)
Před jedním ze skvělých obědů :)Coffee break mezi bloky přednášek... V sálech klimatizovali jak diví, takže sednout si v pauze na lehátko a alespoň trochu nasát teplo bylo fakt potřeba.


Poprvé jsem vytáhla tyhle květované bodycon šaty z Asosu a k nim bílé sako z H&M. Bez toho saka se v těch šatech necítím příliš dobře, protože jak jsou na tělo, tak ukazují veškeré nedostatky (a že jich je!). Mám v plánu si je vzít v sprnu na sestřinu svatbu - co myslíte? :) 

1 komentář:

  1. V kombinaci se sáčkem se mi ty šaty dost líbí, je to krásně letní, formálně-neformální, zkrátka pokud sestra nutně nevyžaduje princeznovské oblečení u všech svatebčanů, tohle by mohlo být ideální ;-) Ale jak jistě víš, já mám o svatebním oblečení dost nestandardní představy...:-D
    zazvorek

    OdpovědětVymazat