čtvrtek 29. května 2014

Nedělní rozjímání

V neděli v podvečer bylo venku nádherně - jasno, modro a úžasné světlo k tomu. Akorát jsem se vrátila z fitka a protože bylo venku opravdu nádherně, musela jsem toho počasí využít. Oblékla jsem si dlouhé šaty a k nim sandále a lá správná lesana a s foťákem a objektivama v batůžku jsem vyrazila na louku u nás za panelákem...

Cesta na konec světa...

Ústí na dlani


Typické a tolik oblíbené panorama :)


 jezero Milada:

A na závěr na mě jakožto odporného realistu pár hodně neobvykle snových snímků, které ale pro mě vystihují ten teplý skoroletní večer, jako byl právě ten nedělní. Pěkně s nádechem melancholie, protože takový i byl.
Snad po sto letech jsem měla volný víkend, který jsem chtěla strávit sama. Tak jsem se v průběhu posledních týdnů těšila, až budu mít pár dní klidu a nikdo mě nebude otravovat a já si budu moct sama vyrazit na kolo a pak si doma jen tak ležet, listovat v časopisech, přečíst si nějaký román a konečně pořádně uklidit. Nakonec to bylo dost náročné, už v pátek večer na mě šla nepříjemná depka a v neděli už ty pocity osamělosti dosáhly vrcholu. Nebýt návštěvy fitka, tak jsem od pátku nepromluvila s živou duší.
Dost psycho.
Zároveň mě to ale přivedlo na myšlenku, že tohle přece znám, to už se mi stávalo i dřív a pak v zápětí přišel nějaký zlom. Bohužel letos na ten zlom marně čekám už příliš dlouho.

Pokud nic víc, tak snad fotky alespoň zahřejí. Venku je to zas děs běs.

3 komentáře:

  1. Dneska jsem narazila na tvůj blog a moc se mi líbí!! Hlavně co se týče fotek, sama moc ráda fotím :). Prosím můžu se zeptat, jakým foťákem jsi fotila fotky v tomhle příspěvku? Jsou nádherné :).

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj, moc děkuju za chválu! Fotím zrcadlovkou Sony Alpha (vzpoura všem Nikonům!) a tyhle fotky jsou foceny tímto makro objektivem Tamron: http://www.megapixel.cz/tamron-af-70-300-mm-f4-56-di-ld-macro-pro-konica-minolta?gclid=CjkKEQjw5LWcBRCeh8uUlqqluN4BEiQAfr64cI2Y_g4SnCUJ3WDRyOhrlFY80zEEXc6_X1KiZTl4yfvw_wcB

      Vymazat