pátek 29. srpna 2014

Cíl

Veškerý čas rozfrcaný mezi Aší a Ústím... doma se pořád něco slaví, v Ústí jenom halda práce a to jak v práci, tak v bytě... Uf uf!

Dort z tátovo padesátin:

(ve tvaru kýble s maltou, po významu raději nepátrejte - je to tátovo přezdívka ještě ze školy a za nic nám ji nechce nevysvětlit!)

Ale co že je tedy tím cílem z mého titulku?
Pokořit běh na 10 km.

Ne, nehrnu se do žádných organizovaných závodů, je to jen moje malá výzva. Tady mě máte těsně po prozatímním rekordu:Bohužel s tou aplikací dost bojuju (možná s ní bojuje spíš můj telefon) a začátek mi vždycky ne a ne měřit, takže cca půl kiláku není zachyceno, než se to vzpamatovalo. Takže dohromady celých 9 km.

Jaké máte zkušenosti s aplikacemi?
Měla jsem jako první Nike Run, jenže když jsem s ní vyběhla asi potřetí, tak mě to nechtělo přihlásit a hlásalo to nějaký sáhodlouhý postupy k přihlášení... A takový věci zahazuju.

Jo a v neděli jsem měla štěstí na obří duhy skoro celou cestu do Ústí :)4 komentáře:

 1. Záleží asi také na telefonu, ale po nějaké době, co jsem byl spokojený s aplikací Runtastic, nebo Endomondo (na iOS), nejlepším řešením bude přímo nějaké řešení v hodinkách - např. Garmin Forerunner.
  Honza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O Runtasticu a Endomondu jsem slyšela, budu to muset vyzkoušet... Jen mi to pokazí celkovou statistiku, kterou jsem si chtěla vést v jednom programu :)

   Vymazat
 2. Koukám, jak vás všechny nadchlo běhání. Třeba tomu taky jednou přijdu na chuť, ale moc tomu nevěřím. Kamarádka používá Nike Run, můžeš mrknout na její stránky, evidentně máte stejný cíl ;-)
  http://zdenickaboard.blog.cz/
  zazvorek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky z odkaz :) nike run jsem právě taky používala, ale když jsem se do ní jednou nemohla přihlásit, tak jsem ji zahodila...

   Vymazat