úterý 17. února 2015

Kinderparty

Syn mojí malé ségry Adámek měl v sobotu 2. narozeniny, takže se to neobešlo bez pořádné rodinné oslavy. Kromě hromady hraček dostal i dva úžasné dorty: Mimoně, kterého Adámek miluje z jakéhosi seriálu (a 300x za den z něj opakuje hlášku baba-bu... nebo tak nějak), upekla mamky kamarádka, a sušenkový vláček, ze kterého jsem byla nejvíc utržená já, dělala ségra.

Když jsem ho poprvé spatřila, tak jsem trošku neuváženě prohlásila, že je vidět, že má ségra na mateřský spoustu času, načež mamka řekla, že už se moc těší na moje hostiny, až na mě s mateřskou dojde :).
 Joo a tady je vidno, proč tu poslední dobou není moc mých fotek. Moji fotografové z řad rodinných příslušníků mají totiž opravdu talent zachytit mě z té nejkrásnější stránky :D Tady zrovna mamce vysvětluju, ať prostě jenom zmáčkne ten největší čudlík!


A přemluvit Adámka, aby se někam v pravý čas podíval, je zhola nemožné.


Ale měla jsem radost, že dárek ode mě sklidil obrovský úspěch.
V hračkářství jsem zjistila, že traktor jezdí, troubí a simuluje zvuk motoru. Doma jsem zjistila, že zvuky vydávají i všechna zvířátka a po rozbalení začal  zpívat dokonce i traktorista. Poslední zjištění bylo, že se celý povoz bez odstranění baterek (které jsou zašroubované) nedá nijak vypnout :D

A to jsem chtěla mladým rodičům ušetřit nervy tím, že nekoupím hudební nástroj! 

Co vy a rodinné oslavy?

5 komentářů:

 1. Ten vláček s lentilkama je fakt skvělej. Jeden čas jsem na nich měl závislost. Dokonce jsem v tu dobu razil heslo - o ženu a o lentilky se nedělím. Moc to teda nefungovalo:-)

  OdpovědětVymazat
 2. aww, ty dorty vypadaji skvele!!

  PS: Zvu te na svoji giveaway na mem blogu, budu rada kdyz se pripojis:)
  http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2015/02/beauty-giveaway.html#comment-form

  OdpovědětVymazat
 3. No teda, ty dorty jsou vážně boží. Na víc se nezmůžu, chtěla bych je zbaštit, okamžitě, teď! :-D Doufám, že až budu na mateřský, taky budu mít čas a chuť vytvářet takovýhle príma blbinky...anebo by je někdo mohl vytvářet za odměnu pro mě :-D Nebylo vám líto to sníst?
  zazvorek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když se začalo krájet, tak jsem u toho naštěstí nebyla, jinak bych musela bolestivě syknout :) Hlavně že máme fotky na památku :)

   Vymazat