čtvrtek 12. března 2015

Knihovnice

Vždycky se mi líbil takový ten styl a lá šprťácká knihovnice - jejím prototypem pro mě byla vždycky Evelyn z Mumie, její postavu i celý film jsem milovala od prvního shlédnutí!
Pro někoho stará-mladá, ale pokud si nezkazíte siluetu nelichotivým střihem, tak po přidání trochy vlastního šarmu rozhodně nezapadnete :)

A nebyla bych to já, kdybych nepřidala nějakou libovku navíc, která outfitu dodá vtip, přeci jen prý vypadám dost vážně sama o sobě. Vzorované punčochy již ke mně patří, ale tentokrát nešly přehlédnout mé nové slip-on tenisky, protože ta holografická růžová zářila do dáli :)

A zmínit se musím o svetříku!
Je to jedna z mých nejopatrovanějších věcí, protože je ze 100% kašmíru a neuvěřitelně hebounký a jemný. O kašmíru se ví, že patří mezi luxusní materiály, ale já měla štěstí, že moje kamarádka Romča umí lovit v sekáčích a tenhle svetřík získala asi za 40 Kč. A protože jí byl velký, darovala mi ho. Od té doby v sekáčích štendry se svetříky prohlížím obzvlášť bedlivě a hledám pohmatu.

 

Hadříky: kašmírový svetr, košile - sekáč, sukně, slip-on tenisky, hodinky - Asos, punčocháče - Tedi

2 komentáře:

 1. Sou skvělý, tu růžový nazouvačky!
  Mně se teď stalo něco, čeho bych se nikdá nenadála...zamilovala jsem se do tenisek. A úplně klidně si je na hulváta vezmu k šatům nebo trechcoatu a přijde mi to übercool. Ptám se sama sebe: "Co přijde příště?" ...sako s vycpávkama na ramenou? O_o

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenisky k šatům zatím jen zpovzdálí oťukávám, není pro mě totiž teniska jako teniska. Boty typu converse jsem v létě k šatům nosila normálně, větší problém mi dělají boty dělané fest na běhání. V takových botách jsem chodila celou pubertu a do těch časů se fakt nechci vracet (myšleno módně). Až si ale pořídím nějaké pořádné neonky, tak možná změním názor :D
   P.S.: sako s vycpávkou by se u mě možná nějaké našlo :))

   Vymazat