úterý 28. července 2015

Wedding time!

Poslední víkend jsem na svém fejsbůku zaznamenala asi nejvíc svateb za celou jeho historii a v neděli ráno jsme všichni šupem lajkovali nová příjmení čerstvě provdaných kamarádek.
I já jsem na jedné z těch svateb byla, a to ve Dvoře Králové u mé úžasné spolužačky z vejšky Pavly, která si po několika společných letech vzala svého spolužáka z gymplu Pepu. Jejich příběh je kouzelný v tom, že spolu seděli v jedné lavici, ale párem se stali až rok po maturitě, kdy jim byl osudným první třídní sraz :)

Cestou do východních Čech jsem také odstartovala svou horečně očekávanou dovolenou!


Nevěsta Pavla se svědkyní Klárkou, taktéž mou spolužačkou:


A další spolužačka z češtiny Míša se svou přítelkyní Petrou. (A Jára s Benderem nemohli chybět.)
Skvěle umístěné sochy v zatáčce schodiště staré radnice ve Dvoře: A protože je Pavla mimo jiné i učitelkou hudebky, nemohla chybět hudební kulturní vložka!
Vybírání rýže z účesu...


Moje šaty na svatbu byly svou délkou trochu neformální, ale jejich materiál vydá za milion a v tom neskutečném parnu jsem se v nich cítila skvěle. Není nad úlovky ze sekáče :)

 


Bender byl jediným psem na svatbě a zvládl to skvěle. Hosty obtěžoval jenom trochu :) Nikdo si ale nestěžoval, což jsme přičetli tomu, že zřejmě netušili komu patří, a tak si urážku nedovolili!


Přeji novomanželů vše nejlepší a hlavně úctu k sobě navzájem a pevné nervy v tomhle krutě spotřebním světě!

Žádné komentáře:

Okomentovat