středa 13. dubna 2016

Kola a koně

První letošní kolová projížďka!
Konečně!
Už jsem ji měla v plánu na Velikonoce, ale ašské počasí zavelelo jinak, naštěstí další týden již byly podmínky optimální.
Znovu jsem zaktivovala aplikaci Sport Tracker a ještě se odhodlávám zkusit i Stravu, na kterou mě láká kamarádka.Našli jsme louku obsypanou devětsily...
A dokonce prvního motejla!


Kostel v Mokřinách. Jsem ostuda, ale jela jsem kolem poprvé. Pořád v tom mém rodišti nacházím neprobádaná místa! Stejně tak jsem si připala jako ve zjevení, když jsme projížděli kolem shluků rybníků, známých z dětství jako "Porcelánka" a "Cihelna". Změnily se k nepoznání!


Louka, na kterou jsme neoprávněně vstoupili po podlezení elektrického ohradníku.
Podmáčená a plná kravských lejn... Byli jsme trošku nervózní, jestli nepotkáme domácí obyvatele. No málem!Pak jsme zajeli pozdravit Járovu sestřenku - hlavně kvůli jejím třem psům. I když... počkat! Vidíte tři psy?


Podívejte se pořádně, Gável je pořádné psisko :)


A cyklovýlet jsme zakončili u koní u kovboje Simona, který nám hrdě představil svého koně Vaška :)
Bender sebral veškerou odvahu a nenechal si ujít provokace a škádlení mnohem vyšších kámošů!

Jarním jízdám zdar!

2 komentáře:

  1. Ten čuník je naprosto úplně nejvíc nejdokonalejší! :D Když jsem byla mladší, tak jsem taky chtěla čuníka, ale tak nějak budu ráda, když budu mít aspoň psa. Jinak my se chystáme teďka v sobotu poprvé na kolo, tak doufám, že bude pěkný počasí. Hlavní cíl jsou totiž farmářský trhy a pak rozhledna, takže prostě musí bejt pěkně! :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mě teda představa čuňase doma moc neláká, ale chápu, že když ho má někdo od roztomilého selátka, tak to bere jinak :)

      Vymazat